Три прості кроки, які збережуть кишечник здоровим

11 Февраля 2024 Published in На здоровье
Read 2633 times

Здоров’я кишечника важливе для здоров’я організму в цілому. Щоб поліпшити його стан, не потрібні дорогі харчові добавки або чарівні настоянки. Досить слідувати трьом простим правилам.

Планування
Планування раціону на день вперед допомагає дотримуватися збалансованої дієти і уникати нездорових перекусів. Якщо не вистачає організованості, можна спробувати вести харчовий щоденник за допомогою відповідного додатка. Це дозволить контролювати кількість вступників нутрієнтів і виконати балансування, якщо вона потрібна.

Білок
Білок важливий для організму, так як є головним будівельним матеріалом. Дієтологи рекомендують включати його в як мінімум два прийоми їжі в день. Краще вибирати пісні м’ясні варіанти або рослинні види білка.

Захист кишечника
Деякі продукти мають захисну дію з точки зору здоров’я кишечника. Здебільшого це рослинні продукти. Овочі та фрукти, горіхи, проростки, які містять клітковину, важливу для нормальної роботи кишечника. Додаткове включення в меню багатих пробіотиками продуктів також покращує здоров’я кишечника.

Джерело

Leave a comment

Поля,обозначенные (*), обязательны к заполнению.

Комментарии публикуются после проверки модератором.